Derby wygrane z LZS Sowy. Rywal ma duże problemy kadrowe w tym sezonie i z nami też wystąpili w okrojonym składzie. Wygraliśmy 8-2, ale sytuacji strzeleckich mieliśmy dużo więcej. Bramki straciliśmy, bo nie zachowaliśmy koncentracji. Takie spotkanie ciężko opisać, można je uznać za dobrą jednostkę treningową. Ale chciałem dodać, że Sowom należy się duży szacunek za to, że rozegrali z nami całe spotkanie, mimo ze było ich tylko 9ciu.

Co do spotkania to podam tylko kilka informacji:

1. Przed meczem wydawało się, że będziemy mieli kłopoty z kadra, ale ostatecznie mielismy 5ciu zmienników
  2. Bramki padały w różny sposób: po kombinacyjnych akcjach, po stałym fragmencie, po strzale zza pola karnego itp.
  3. Zabrakło bramki z karnego (Kubsztal odkupi winy stawiając piwo)
  4. W polu (ostatnie minuty) zagrał trener i do tego strzelił bramkę J
  5. Tym razem udało nam się przeprowadzić pełną ,,analizę meczową %%”, sponsorem ,,analizy” był klub.

Przed nami ciężki mecz, z K.K. Service Golinka, która rozniosła LZS Słupię Kapitulna 7-0.

Gramy też na żużlowym w Rawiczu o 12:20.

Zagraliśmy w składzie:

Bramka Przemo/ obrona Kubsztal, Tomala, Robo, Fabiola / pomoc Daduń, Bartek, Koras, Janek / atak Jaro i Marcin. Na zmiane Arturo, Marcin trener, młody Hądza i Cichy.

Tylko LZS !