10 kolejka

Derby z LZS Pomocno przegrane 5-1. Gra lepsza niż tydzień temu, ale wynik gorszy. Spotkanie rozpoczęliśmy od utraty 2 goli (podobnie jak ostatnio), i taki wynik do przerwy. W drugiej części spotkania złapaliśmy kontakt i chcieliśmy pójść za ciosem. Mieliśmy nawet ku temu okazje, dwie 100 % sytuacje w jednej akcji. Strzał bramkarz rywali wybił przed siebie, z piłka minął się Wróbel, który był na 11 metrze ( 1 sytuacja), piłka nie została stracona, bo przyjął ją Koras, który też był w polu karnym i przytomnie zagrał do lepiej ustawionego młodego Hądzy, który  z 6 metrów trafił w bramkarza (2 sytuacja) . Po tej akcji poszła kontra i Pomocno trafiło na 3-1, a my już się nie podnieśliśmy. Dostaliśmy jeszcze 2 gole i po meczu.

Skład: bramka Jamry, oborna Maly, Przemo, Robo, Chudy, pomoc Wróbel, Sławek, Sos, Oli, Legia, atak młody Hądza. rezerwa:  Rollo, Koras, Krawiec, Geniu, Kubsztal, Marcin, Adrian, Michał i Daduń. Na trybunach kontuzjowany Fabiola i prezes Domin.

Po meczu nastroje średnie, ale Emil (przy pomocy taty) zorganizował nam grilla, więc posiedzieliśmy sobie. Kista od Legi też pomogła nasze skołatane nerwy uspokoić :)

Wyników nie ma, ale morale nadal wysokie. Widzimy się w piątek na treningu, tylko LZS !