Derby gminy dla LZS Pomocno. przegrywamy 0-2, ale w końcu mogę napisać po wyrównanym meczu. Spotkanie walki, obie drużyny stworzyły tylko kilka sytuacji bramkowych. Gola straciliśmy po akcji, wrzutka i lob nad naszym bramkarzem, druga to już ,,podarowany'' gol. Niefortunne wznowienie od golkipera, napastnik przejał piłkę i ustalił wynik meczu.

Po ostatnim wpisie koledzy zasugerowali, że za bardzo analizuje naszą sytuację, więc dzisiaj posłużę się cytatem naszego kapitana z ostatniego treningu: ,,jest dobrze, teraz może już być tylko lepiej ". :) oczywiście z przymrużeniem oka. frekwencja na treningu wyśmienita, na meczu też 4 zmienników, jest z czego ,,szyć".

Za tydzień w Sowach z LZS Rawicz walczymy o kolejne punkty, tabela wyrównana więc każdy mecz jest mega ważny.

Tylko LZS !!!