11. kolejka

11. kolejka

Kolejny komplet punktów, W spotkanie weszliśmy słabo, gra była rwana, dużo strat. Rzymianie z kolei w tej części meczu grali dobrze i stwarzali sobie sytuacje. Jedna wykorzystali, szybka kontra, napastnik zerwał sie naszemu obrońcy i strzelił gola. Morale u nas mocno spadło, Koras i Chudy zagrzewali do walki, ale kolejne kilka minut mogło zamknąć mecz. Rywale mieli 2 setki, dwa razy wybijaliśmy piłkę z linii bramkowej. Do przerwy 0-1, trener mobilizuje do dalszej walki.

Druga połowa już dużo lepsza w naszym wykonaniu. Po kilku minutach doprowadzamy do remisu. Udało nam się wywalczyć rzut rożny, wrzutka, zgranie głową i Miyagi brzuchem strzela gola. Dopiero ta bramka pozwoliła nam uwierzyć, ze możemy ten mecz wygrać. Kolejny gol to strzał zza pola karnego Oliego, lekki rykoszet i wychodzimy na prowadzenie. Teraz to my zaczynami kontrolować mecz. strzelamy na 3-1 w zamieszaniu w polu karnym Mały strzela ( w tej akcji wcześniej 2 srrzały z pola karnego obronione). Już wydawało nam się, że mamy pewnie zwycięstwo, ale centrostrzał rywali w ostatnich minutach i jest 2-3. Do końca wynik nie uległ zmianie, ale Słupia miała w ostatniej akcji jeszcze szansę, której nie wykorzystała.

Po meczu grill i urodzinowa kista od Legii i Wróbla.